SKOLAS ZIEMASSVĒTKU KONCERTS 2018

Ar Ziemassvētku koncertu “Zvani un zvaniņi skan” noslēdzās I pusgads Mūzikas un mākslas skolā. Pēc spraiga mācību darba, 20. decembrī audzēkņi un pedagogi sniedza vecākiem, radiem, draugiem skaistu koncertu.

Koncertā pedalījās pārstāvji no katras izglītības programmas. Uzstājās gan vokālie ansambļi “Sikspārnīši” un “Rondo” Litas Krūmiņas vadībā, gan kori “Vizbulēns” un “Roja” Ineses Ozoliņas un Jāņa Kivila vadībā. Skolotājas Indra Sproģe un Maruta Zemture bija sarūpējušas skaistu priekšnesumu apvienojot vijolnieku ansambli un ģitāristu anasambli. Pianistes Ievu Grīnīti un Adrianu Lauru Gūtšmiti sagatavoja skolotāja Brigita Kvālberga. Saksofonists Vairis Trūbiņš atskaņoja sarežģītu J. S. Baha skaņdarbu, ko bija iemācījies Jāņa Popeļa vadībā. Akordeonistes Krista Jana Reinholde un Jolanta Skujiņa klausītājus iepriecināja ar interesantiem skaņdarbiem, ko bija sarūpējusi skolotāja Baiba Beraģe. Neizpalika ģitārista Miķeļa Gitendorfa priekšnesums (ped. M. Zemture). Ņemot vērā to, ka koncerta galvenā doma saistījās ar dažādu veidu zvanu skaņām, skolotāja L. Krūmiņa kopā ar 7. un 8. klases solfedžo grupas meitenēm sagatavoja īstu zvanu ansambļa priekšnesumu. Svētku koncertā ar Ziemassvētku skaņdarbiem uzstājās arī pedagogi L. Krūmiņa, I. Ozoliņa, J. Kivils, B. Beraģe, M. Zemture.

Vairākus gadus pie mums nebija ciemojies Ziemassvētku vecītis. Viņš vienmēr bijis aizņemts pie citiem bērniem. Šoreiz sagaidījām īstu Ziemassvētku vecīti, kurš līdzi bija atvedis smagu dāvanu maisu. Direktors Jānis Kivils klātesošajiem pastāstīja par to, kā kolektīvam veicās šajā pusgadā un kopā ar Ziemassvētku vecīti izdalīja dāvanas gan teicamniekiem, gan arī tiem audzēkņiem, kas aktīvi piedalījās koncertos, konkursos un izstādēs. Mākslas nodaļā teicamnieki Aleks Kilmits, Ilva Kučere, Estere Jansone, Miks Kilmits, Amanda Petraša, Elza Alkšbirze, Beate Zeļģe, Jurita Cibule, Eva Kiršteine. Mūzikas nodaļā teicamnieki Ingus Andris Pērkons, Dans Daniels Gitendorfs un Elizabete Grundmane. Savukārt par aktīvu koncertdarbību tika sveikti A. L. Gūtšmite, I. Grīnīte, Alise Zeļģe, M. Gitendorfs, Gustavs Šneiders un Adriana Poremska.

Lai izdevies un radošs 2019. gads!