Koncerts "Zvaigžņu salidojums"

Zvaigžņu salidojums Koncertzālē

Mazliet negaidīti, baltu sniega pārslu ieskauts atausa 7. aprīļa rīts - diena, ko Rojas Mūzikas un mākslas skolas akordeonisti un ģitāristi lolojuši un plānojuši jau sen.

Varbūt kāds šīs baltās sniega pārsliņas mums dāvāja kā baltu cerību un ticību. Koncerts iesākās mazliet neparasti, jo šīs dienas mākslinieki - akordeonisti un ģitāristi sava saspringtā grafika dēļ bija devušies uz Francijas Disnejlendu, lai sniegtu koncertu Francijas prezidentam! Bet, lai nepieviltu savu uzticīgo klausītāju sirdis, koncertu šodien tika uzaicināti vadīt tādas zvaigznes kā Māris Grigalis, Baiba Sipeniece - Gavare, Zenta un Helēna no seriāla Ugunsgrēks, Olga Rajecka, Lingita Bopulu, Aisha, Aina Poiša, Parisa Hiltone un pat slavenā Kombuļu Inese.

Jāteic, ka zvaigznes ar savu uzdevumu galā tika godam, ģitāras un akordeona spēles paņēmienus apguva diezgan ātri. Akordeonistu ansambļa izpildījumā dzirdējām tādus pasaules hītus, kā J. Leiber "Cietummājas roku", Abreq "Tico tico", mazliet nostaļģijas koncerta laikā ienesa P. Makartnija, Dž. Lenona "Vakardiena", taču bugi dejas ritmos kājas iekustināt palīdzēja E. Hug skaņdarbs "Boogie in C".
Mazais ģitāristu ansamblis uzstājās pārliecinoši, priecējot klausītājus ar 2 skaņdarbiem: M. Hotliks "Valsis" un Meks.trad. melodiju "La bamba".
Koncerta turpinājumā uz skatuves kāpa 5 akordeonistes - absolventes, jeb "Zelta paaudzes" meitenes: S. Jaņķevica, M. Muceniece, D. Čible, S. Toporkova un B. Beraģe, kas šī vakara gaitā sevi un klausītājus priecēja ar R. Paula melodiju "Es aiziet nevaru", S. Vondera smeldzi dziesmā "I just call", J. Perren "I will survive", enerģisko J. Tempest skaņdarbu "The final countdown" un pašu meiteņu un skatītāju iemīļotu ģipsi stila melodiju "Kelelis", kura tā vien liek asinīm ritēt straujāk!
Lielais ģitāristu ansamblis koncertu kuplināja ar M. Freimaņa dziesmu "Divi eņģeļi" un K. Būmeistera "Tici vai nē".
Koncerta noslēgumā akordeonistu orķestra izpildījumā izskanēja J. Peškova "Steps". Visa koncerta laikā uz lielā ekrāna tika demonstrētas fotogrāfijas jeb "Pieci gadi šķērsgriezumā iz akordeonistu un ģitāristu dzīves".
Paldies mūsu uzticīgajiem klausītājiem, kas uz koncertu bija ieradušies tik kuplā pulkā - jūs esat mūsu enerģija un iedvesma. Paldies šī vakara zvaigznēm: Lindai Andžānei, Danai Čiblei, Sandrai Toporkovai, Loretai Krontālei, Zanei Maksakovai, Maritai Muceniecei, Alisei Grosbahai, Solvitai Jaņķevicai, Madaram Ozollapam, mazajiem un lielajiem ģitāristiem, Mārim Mūrniekam.
Mūsu Zvaigžņu salidojums nu ir izskanējis, taču mēs neatvadamies, mēs dodamies kā jauna meklējumos, mēs dosimies pretī pavasarim, lai atkal priecētu savus klausītājus!