II Ziemeļvidzemes Pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss Salacgrīvā

Vēl visiem atmiņā tikko kā izskanējušais II Vieglās un džeza mūzikas ansambļu konkurss ‘” Rojas ritmi”, kurā ar labiem rezultātiem sevi parādīja mūsu skolas klarnetisti un saksofonisti. Bet jau 22.aprīlī četras mūsu skolas meitenes posās nākošajam konkursam – II Ziemeļvidzemes Pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkursam Salacgrīvā.

Konkursā piedalījās 49 dalībnieki no Limbažu, Ādažu, Vidzemes Jūrmalas, Alojas, Valmieras, Cēsu, Inčukalna, Garkalnes, Ulbrokas, Ogres, Valkas, Jaunpiebalgas, Bauskas, Rojas, Madonas, Madlienas, Krimuldas, Lielvārdes un Jelgavas Mūzikas skolām. Konkursa dalībnieki atskaņoja solo programmas flautām, klarnetēm, saksofoniem, trompetēm un citiem pūšamajiem instrumentiem. Dalībnieki startēja četrās vecuma grupās: Junioru grupā no mūsu skolas piedalījās Laima Līduma – Reinholde / klarnete/, I grupā – startēja Līna Jaunozola / klarnete/ un Linda Melānija Strautiņa / klarnete/, II grupā – Rūta Jaunozola /saksofons/. Audzēknes konkursam sagatavoja pedagogs Jānis Popelis un ar tām kopā muzicēja koncertmeistare Antra Upeniece. Visas audzēknes saņēma pateicības rakstus par labu sniegumu konkursā bet Linda Melānija Strautiņa ieguva 2.vietu sava vecuma grupā 21 konkursantu konkurencē.

Pateicība par izturību audzēknēm, jo diena bija ļoti gara. Paldies koncertmeistarei Antrai Upeniecei, paldies vecākiem , it īpaši Laimas Līdumas – Reinholdes mammai par līdzdzīvošanu un atbalstu visas dienas garumā, pateicība šoferim Imantam. Paldies direktoram Jānim Kivilam par uzticību un mūsu izvirzīšanu šim konkursam.

Konkursi pavadīti veiksmīgi, bet klāt ļoti atbildīgs laiks – eksāmeni. Lai visiem veicas!