Akordeonistu panākumi starptautiskā mērogā

Rojas Mūzikas un mākslas skolas akordeona nodaļā šis gads ir ļoti intensīvs ar dažādiem festivāliem, konkursiem. Pavisam nesenā pagātnē piedalījāmies starptautiskajā akordeonistu solistu konkursā Koknesē, Ziemeļkurzemes reģiona akordeonistu festivālā Kuldīgā, nupat kā aiz muguras pašu organizētais konkurss Rojas ritmi, kad 16.aprīlī kopā ar Ingu Andri Pērkonu atkal devāmies ceļā uz Daugavpili, lai piedalītos XVI Starptautiskajā akordeonistu-solistu konkursā “Naujene 2018”.

Konkursā dalību ņēma 262 dalībnieki no Lietuvas, Serbijas, Bosnijas un Hercogovinas, Latvijas, Horvātijas, Baltkrievijas, Polijas, Igaunijas, Krievijas. Konkursu vērtēja starptautiska un ļoti cienījama, profesionāla žūrija 6 cilvēku sastāvā no Bosnijas un Hercogovinas, Lietuvas, Serbijas, Krievijas.

Patiess prieks bija brīdī, kad mazā lauku skoliņa  Roja saņēma konkursa rezultātus – Ingus Andris Pērkons (ped. Baiba Beraģe) 26 starptautisku dalībnieku konkurencē izcīnīja 2. vietu! Tas viennozīmīgi ir unikāls un vēsturisks sasniegums.

Ingum priekšā vēl beigšanas eksāmeni, kad viņš ar augsti paceltu galvu varēs absolvēt Rojas Mūzikas un mākslas skolu. Protams, ka viņa pedagoģe Baiba Beraģe klusībā cer, ka Ingus turpinās arī nākamgad nest Rojas Mūzikas un mākslas skolas vārdu tikpat spoži, kā viņš to ir darījis līdz šim.

Nenovērtējams atbalsts mācību procesā ir audzēkņa vecākiem. No sirds saku paldies Ingus Andra vecākiem, kas vienmēr bijuši ieinteresēti sava bērna attīstībā un izaugsmē!

Lai mums visiem patīkams mācību gada noslēguma posms!

Rojas Mūzikas un mākslas skolas pedagoģe

Baiba Beraģe