Akordeona spēles un ģitāras spēles audzēkņu Ziemassvētku koncerts vecākiem 2018

Ir decembra nogale. Laiks, kad cilvēki pierimst savā ikdienas steigā, aizver durvis un aiz tām atstāj trauksmaino ikdienas skrējienu. Un, kā jau katru gadu pirms Ziemassvētkiem, arī šogad, 16. decembrī, Rojas Mūzikas un mākslas skolas akordeonu un ģitāras spēles audzēkņi, pedagogi aicināja vecākus un klausītājus uz savu Ziemassvētku stāstu.

Koncerta sākums pavisam negaidīts. Sakarā ar ieilgušo Latvijas premjera kandidatūras meklēšanu, pie mums ierodas TV raidījuma “Es gribu būt premjers” radošā filmēšanas grupa, Veltas Uriņas (Eva Kiršteine) vadībā, kurai tieši Rojā uzdots iefilmēt divu iespējamo premjera kandidātu – Krišs Zariņa (Miķelis Gitendorfs) un Valda Jaunzema (Rihards Bramanis) Latvijas nākotnes redzējumu. Sacīts – darīts, sākam filmēt!

Filmēšanā tika nodrošināta profesionālu mūziķu līdzdalība no mūsu skolas akordeona un ģitāras spēles nodaļām. Raidījuma filmēšanā piedalījās akordeonistu duets K.J.Reinholde un J.Skujiņa (ped. B.Beraģe) ar skaņdarbu “Vecais auto”,  ģitāristu ansamblis E.Vonda, M.Grīnīte, E.Čerkašina, E. Štulberga (ped. M.Zemture) atskaņoja visiem pazīstamo “Zvaniņš skan”, 1. klases ģitāras spēles audzēkņiem – B.Šteinbergai, P. Ķīsītim (ped. M. Zemture) šī bija pirmā uzstāšanās publikas priekšā.

Savu veikumu pirmo mācību pusgadu noslēdzot demonstrēja 3. akordeona spēles audzēkne K.J.Reinholde, izspēlējot “Viltīgās lapsas stāstu” (ped. B. Beraģe). Izjusti un emocionāli muzicēja audzēkņi E.Čeksters, E.Skujiņš, R.Veckāgans un M.Gitendorfs (ped. M. Zemture). Prieks, ka joprojām varam klausīties Ingus Andra Pērkona (ped. B. Beraģe) akordeona spēles muzicēšanā. Viņa izpildījumā - sarežģītos ritmos skaņdarbs “Take five”. Koncertu kuplināja arī ģitāristu un akordeonistu ansambļi, kā arī skolas pedagogu ansamblis.

Par piedalīšanos tik ļoti nozīmīgā raidījuma ierakstā katrs dalībnieks saņēma piemiņas balvu, ko dāvāja viņu pedagoģes un konfekšu paciņu no direktora Jāņa Kivila.

Mācību pusgads paskrējis nemanot, jau atkal Ziemassvētki ar savu gaišumu, eglītes mirdzumu, piparkūku smaržu. Ziemassvētkos notiek brīnumi, ja mēs mīlam tos, kas mums apkārt! Laiks mazliet apstāties, pabūt kopā ar sev tuviem un mīļiem cilvēkiem un atrast Ziemassvētku brīnumu. Tas nav jāmeklē tālu – Ziemassvētku brīnums mīt mūsos pašos – mūsu sirdīs!

Lai gaiši un mierpilni svētki!