Mākslas skolas audzēkņu viesošanās ASV vēstniecībā

6.marta agrā rītā Rojas Mūzikas un mākslas skolas 9 audzēkņi un pedagogi devās uz ASV vēstniecību Rīgā. Mūs viesmīlīgi sagaidīja Linda Gaujeniete, kas aizveda līdz ASV vēstniecības izstāžu zālei, kur bija izstādīti mūsu audzēkņu darbi, kas no pagājušā gada priecē šīs vēstniecības apmeklētājus ar savām krāsu gammām un izjūtām. Mika Kristiana Kilmita darbs “Pavasara eksplozija” ceļos uz Ķīnu jo konsuls izrādīja lielu interesi par darbu, tāpēc darbiņš ceļos viņam līdzi.

... lasīt vairāk
  • 06 marts 2019 |
  • 0 komentāri

Valsts konkurss Pūšamintrumentu spēlē 2.kārta

21.janvārī Rojas Mūzikas un mākslas skolas skolas audzēknes Laima Līduma-Reinholde un Linda Melānija Strautiņa piedalījās Valsts konkursa Pūšaminstrumentu spēle 2.kārtā. Priecājamies par sasniegtajiem labajiem rezultātiem, jo Laima savā vecuma grupā ierindojās 2.vietā un ieguva tiesības startēt konkursa finālā Rīgā, savukārt Linda Melānija – savā vecuma grupā ierindojās godpilnajā trešajā vietā. Apsveicam meitenes un viņu pedagogu Jāni Popeli ar veiksmīgu dalību!

... lasīt vairāk

Valsts konkurss Pūšamintrumentu spēlē 2.kārta video

Koncerts „ Mans mīļākais skaņdarbs skolu beidzot” Kuldīgas MS

16. janvārī, ļoti skaistā ziemas dienā, 8. klavieru klases audzēknes Ieva Grīnīte, Adriana Laura Gūtšmite un Patrīcija Alise Bertholde kopā ar skolotāju Brigitu Kvalbergu un Ievas mammu devās uz Kuldīgu, kur notika gadskārtējais koncerts “Mans mīļākais skaņdarbs mūzikas skolu beidzot”.

Veiksmīgi nokļuvām Kuldīgas plašajā mūzikas skolā, kur mūs sagaidīja klavieru nodaļas vadītāja Daiga Šmēdiņa. Koncertā piedalījās 17 audzēkņi no Talsiem, Ventspils, Valdemārpils, Kuldīgas un Rojas. Tika atskaņoti dažāda rakstura un

... lasīt vairāk

Mūzikas un mākslas skolā noslēdzies pirmais pusgads

Iesācies jaunais gads, taču mūzikas un mākslas skolā tas jau ir otrais pusgads. Līdz ar to varam sacīt, ka puse no mācību gada ir aiz muguras. Atskatoties uz padarīto, gribas sacīt, ka audzēkņi un pedagogi ir labi pastrādājuši, jo Ziemassvētku koncertā “Zvani un zvaniņi skan”, kad mūs apciemoja arī Ziemassvētku vecītis, saņēmām daudz dāvanu (žagari pat netika pieminēti). Teicamnieku pulkā mākslas nodaļā bija tādi audzēkņi kā Aleks Kilmits, Ilva Kučere,

... lasīt vairāk
  • 09 janvāris 2019 |
  • 0 komentāri