IZLAIDUMS 2018

19. maijā Mūzikas un mākslas skolā svētki. Svinējām jau 48. izlaidumu. Šī diena atmiņās paliks 13 talantīgiem jauniešiem. Mūzikas nodaļu absolvēja 10 audzēkņi, bet mākslas nodaļu 3 audzēkņi.

Diena iesākās ar tradicionālo “pēdējo stundu”. Uz stundu aicināja skanīgs zvaniņš un klasē absoventus sagaidīja skolotāja Lita Krūmiņa, kura uzdeva āķīgus jautājumus un lūdza veikt dažāda veida uzdevumus pie interaktīvās tāfeles.

Pēc stundas visi skolas pagalmā devās stādīt vecāku sarūpētos rododendrus. Izstāžu

... lasīt vairāk

Ērģeļmūzikas koncerts

14. maijā Rojas MMS izstāžu zāli pieskandināja ērģeļu skaņas. Pie mums viesojās PIKC Ventspils mūzikas vidusskolas ērģeļu klases studentes Līva Kukle, Ramona Lasmane un viņu skolotāja, Latvijā pazīstamā ērģelniece, Kristīne Adamaite.

Ventspils mūzikas vidusskolā jau vairākus gadus ir iespēja mācīties ērģeļspēli. Kā zināms, Ventspilī tiek būvēta jauna mūzikas skola, kurā tiks iebūvētas ērģeles, kuras top speciāli koncertzāles akustikai. Tā kā arī mūsu skolā ir pieejamas digitālās ērģeles un iespēja tās

... lasīt vairāk

Ērģeļmūzikas koncerts video

Jelgavas MV klavieru nodaļas absolventu koncerts

11. maijā Rojas MMS viesojās Jelgavas mūzikas vidusskolas klavieru nodaļas skolotāja Edīte Kivila ar saviem šī gada absolventiem - Aldi Kalnu un Helgu Gūtšmiti.

Mūzikas skolas beigšanas eksāmenā audzēkņi izpilda noteiktu programmu - polifoniju, lielas formas skaņdarbu, etīdi, divus skaņdarbus, no kuriem viens ir latviešu komponista skaņdarbs. Mūzikas skolas un mūzikas vidusskolas programmas atšķiras ar grūtības pakāpi.

A. Kalns šogad beidz 8. klasi. Viņš ir Edītes audzēknis, kurš klavierspēli apguvis

... lasīt vairāk

Jelgavas MV klavieru nodaļas absolventu koncerts video

Kora klases koncerts "Rādam, ko mākam"

3. maijā Rojas Mūzikas un mākslas skolā izskanēja koncerts, ko bija sarūpējuši šī gada kora klases absolventi - Emīlija Ozoliņa, Betija Ābolkalna un Ingus Andris Pērkons. Lai saņemtu diplomu par mūzikas skolas absolvēšanu, vēl jānokārto beigšanas eksāmeni. Šis koncerts tika sagatavots ar nolūku, lai atspēlētu un atdziedātu eksāmena programmu klausītājiem, kā arī iepriecinātu savas ģimenes, kas visus gadus cītīgi sekoja mācību procesam. Likās, ka, lai arī apmeklētāju pulks nebija ļoti

... lasīt vairāk

Kora klases koncerts "Rādam, ko mākam" video

Akordeonistu panākumi starptautiskā mērogā

Rojas Mūzikas un mākslas skolas akordeona nodaļā šis gads ir ļoti intensīvs ar dažādiem festivāliem, konkursiem. Pavisam nesenā pagātnē piedalījāmies starptautiskajā akordeonistu solistu konkursā Koknesē, Ziemeļkurzemes reģiona akordeonistu festivālā Kuldīgā, nupat kā aiz muguras pašu organizētais konkurss Rojas ritmi, kad 16.aprīlī kopā ar Ingu Andri Pērkonu atkal devāmies ceļā uz Daugavpili, lai piedalītos XVI Starptautiskajā akordeonistu-solistu konkursā “Naujene 2018”.

Konkursā dalību ņēma 262 dalībnieki no Lietuvas, Serbijas, Bosnijas un Hercogovinas,

... lasīt vairāk
  • 17 aprīlis 2018 |
  • 0 komentāri

Whoops, looks like something went wrong.