Koncerts "Vasarīgās noskaņās"

3. septembrī Rojas Mūzikas un mākslas skolas kolektīvs ar koncertu vasarīgās noskaņās iesāka jauno mācību gadu. Lai arī aizgājusī vasara mūs priecēja ar jauko laiku, pedagogi un audzēkņi ne tikai atpūtās, bet arī cītīgi spēlēja mūzikas instrumentus, dziedāja un piedalījās dažādos pasākumos.  Koncertu atklāja pedagogu ansamblis ar skaņdarbu “Bezdelīgas atgriežas”, un kā atzīmēja koncerta vadītāja Lita Krūmiņa, mūsu audzēkņus gribas salīdzināt ar bezdelīgām, kuras vienmēr atgriežas mājās. Sekoja direktora Jāņa

... lasīt vairāk

Ziemeļkurzemes kamerorķestra Uguns nakts koncerts

Ziemeļkurzemes jauniešu kamerorķestrim,

diriģentei Indra Sproģei

2018.gada 25.augustā kopā ar Lietuvu un Igauniju uz ūdens un dabas robežas akcijas „Senā uguns nakts” ietvaros svinējām visu Baltijas valstu simtgades. Kopā sajutām vēstures elpu, vienotību un piederību savai zemei, tautai un Baltijas jūrai.

Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros „Senā uguns nakts” tika atzīmēta visā jūras piekrastē. Ventspils novada Vārvē, Saulkrastos, Salacgrīvas novada Ainažos, Rojā, Engurē, Rīgā Vakarbuļļos jūs šo notikumu

... lasīt vairāk

IZLAIDUMS 2018

19. maijā Mūzikas un mākslas skolā svētki. Svinējām jau 48. izlaidumu. Šī diena atmiņās paliks 13 talantīgiem jauniešiem. Mūzikas nodaļu absolvēja 10 audzēkņi, bet mākslas nodaļu 3 audzēkņi.

Diena iesākās ar tradicionālo “pēdējo stundu”. Uz stundu aicināja skanīgs zvaniņš un klasē absoventus sagaidīja skolotāja Lita Krūmiņa, kura uzdeva āķīgus jautājumus un lūdza veikt dažāda veida uzdevumus pie interaktīvās tāfeles.

Pēc stundas visi skolas pagalmā devās stādīt vecāku sarūpētos rododendrus. Izstāžu

... lasīt vairāk

Ērģeļmūzikas koncerts

14. maijā Rojas MMS izstāžu zāli pieskandināja ērģeļu skaņas. Pie mums viesojās PIKC Ventspils mūzikas vidusskolas ērģeļu klases studentes Līva Kukle, Ramona Lasmane un viņu skolotāja, Latvijā pazīstamā ērģelniece, Kristīne Adamaite.

Ventspils mūzikas vidusskolā jau vairākus gadus ir iespēja mācīties ērģeļspēli. Kā zināms, Ventspilī tiek būvēta jauna mūzikas skola, kurā tiks iebūvētas ērģeles, kuras top speciāli koncertzāles akustikai. Tā kā arī mūsu skolā ir pieejamas digitālās ērģeles un iespēja tās

... lasīt vairāk

Ērģeļmūzikas koncerts video

Jelgavas MV klavieru nodaļas absolventu koncerts

11. maijā Rojas MMS viesojās Jelgavas mūzikas vidusskolas klavieru nodaļas skolotāja Edīte Kivila ar saviem šī gada absolventiem - Aldi Kalnu un Helgu Gūtšmiti.

Mūzikas skolas beigšanas eksāmenā audzēkņi izpilda noteiktu programmu - polifoniju, lielas formas skaņdarbu, etīdi, divus skaņdarbus, no kuriem viens ir latviešu komponista skaņdarbs. Mūzikas skolas un mūzikas vidusskolas programmas atšķiras ar grūtības pakāpi.

A. Kalns šogad beidz 8. klasi. Viņš ir Edītes audzēknis, kurš klavierspēli apguvis

... lasīt vairāk

Jelgavas MV klavieru nodaļas absolventu koncerts video